Головний комуніст України замість Криму відпочиває в Іспанії

Лідер українських комуністів Петро Симоненко був помічений в аеропорту Барселони (Іспанія). Про це повідомила Марія Іонова, заступниця голови парламентського комітету з питань європейської інтеграції. Вона зробила і фото головного комуніста України.

“Ніколи не зрозумію, чому ці всі ненависники ЄС відпочивають в ЄС, а не в Криму. В аеропорті Барселони Симоненко власною персоною, ми його часто в Страсбурзі бачимо і на російських токшоу, де він рве сорочку за окупацію. Іспанське вино, бо ж в РФ європейські продукти під санкціями.

Гарно мати українське громадянство і користуватися безвізом, але шкода, що цей політик, який ненавидить Україну, і досі вільно пересувається світом по ненависному йому українському паспорту. Хіба, може, він до Аграмонта літав?” – написала нардеп у Фейсбуку.

Нагадаємо, після схвалення законодавства про декомунізацію, діяльність КПУ в Україні опинилася поза законом, однак юридична ліквідація партії і досі триває. Сайт Компартії теж працює і досі друкує матеріали, які критикують владу і мають донести до широкого кола осіб комуністичну ідеологію.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *