Голова Київської обладміністрації Чернишов збирається до Гостомеля

Усі попередні керівники Київської обласної державної адміністрації, які возсідали у цьому кріслі, чомусь десятою дорогою об’їжджали Гостомель. Вони не хотіли чути й бачити, як тут у глибокому ступорі знаходиться будівництво соціальних об’єктів, як місцевий клан прибирає до рук земельні та інші ресурси. Чи має намір поламати традицію такого ігнорування нинішній голова КОДА Олексій Чернишов?

З таким запитанням кореспондент «Українського репортера» під час пресконференції звернувся до голови обладміністрації.

– Я планую відвідати не тільки Гостомель, але й інші міста пристоличного регіону, – відповів Олексій Чернишов. – Ви праві, що там тривають процеси, які викликають багато питань. Тому й відбувається остаточне перезавантаження влади. Це і заміна керівників райдержадміністрацій, і майбутні місцеві вибори, в результаті яких буде обрано нових очільників…

Читачам розповімо про останні події у цьому регіоні. Нещодавно Ірпінська міська рада направила звернення до парламенту з проханням заблокувати Гостомельську об’єднану територіальну громаду на шляху самостійного господарювання.

Між тим, Гостомельську громаду було створено однією з перших на Київщині. Гостомель об’єднався із селами Горенка та Мощун Києво-Святошинського району, а також з селом Озера Бородянського району.

У серпні 2015 року сесія обласної ради затвердила Перспективний план, утворивши фінансово спроможну й потужну Гостомельську об’єднану територіальну громаду. Після цього Кабмін затвердив цю громаду.

Оскільки ЦВК не дає згоди на проведення перших місцевих виборів у цій громаді, то Гостомель і досі в адмінстративному плані підпорядковується Ірпеню, сплачує сюди величезні суми податків. Це дуже несправедливо, неправильно.

Велике селище не з власної волі загнане в тупик. Немає перезавантаження місцевої влади. Колишній регіонал, скоробагатько Юрій Прилипко разом із сім’єю на коні. Гостомель продовжує страждати від “спадку” Януковича, методи роботи та стиль цього донецького пахана узяли на озброєння місцеві чиновники.

Активісти давно вже б’ють на сполох, заявляючи про забудову сільгоспземель в інтересах сумнівних компаній, махрову корупцію, виділення ділянок для осіб, наближених до місцевої влади, нахабне ігнорування громадської думки, повний провал із будівництвом дитсадків, поліклініки, школи… В Гостомелі не гребують і залученням “тітушок” для тиску на прогресивних депутатів селищної ради…

Що ж побачить голова КОДА в Гостомелі?

Фото Олексія Іванова

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *