Генпрокурор вніс подання на нардепів з “Опоблоку” Вілкула і Колеснікова

Генеральний прокурор Юрій Луценко вніс подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності ще двох народних депутатів – членів “Опозиційного блоку” і колишніх очільників Дніпропетровщини Олександра Вілкула та Дмитра Колеснікова (обидва на фото). 

Тексти подання направлені голові Верховної Ради та вже зареєстровані у парламенті. Про це повідомила речниця генпрокурора Лариса Сарган.

Олександру Вілкулу ГПУ пригадала його діяльність на посаді “губернатора” Дніпропетровщини в 2011-2012 роках.

“Колишній голова Дніпропетровської ОДА протягом 2011-2012 років видав розпорядження про зміну цільового призначення земельних ділянок площею 21 га нібито із земель запасу с/г призначення (пасовища), а насправді із земель колективної власності пайщиків двох сільськогосподарських підприємств Нікопольського району.

Крім того, колишній голова ОДА видав розпорядження про зміну цільового використання 23 земельних ділянок загальною площею понад 45 га, які перебували у власності товариства з обмеженою діяльністю «АРТ ЛЕНД», із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості”, – повідомляє Лариса Сарган.

Генпрокурор вніс подання на нардепів з “Опоблоку” Вілкула і Колеснікова

До Дмитра Колєснікова, який очолював Дніпропетровську ОДА з 24 грудня 2012 року по 2 березня 2014 року, правоохоронці мають питання через його дільяність на посаді очільника Агенства державного майна України.

“Слідством встановлено, що Дмитро Колєсніков, перебуваючи на посаді Голови Агентства держмайна України, зловживаючи службовим становищем, вчинив певні дії, внаслідок чого стало можливим відчуження об’єктів нерухомості – виробничого та лабораторно-побутового корпусу державного підприємства “Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади” у Дніпрі загальною площею майже 7 тис. кв.м”, – пише у Фейсбуку речниця генпрокурора.

 

Генпрокурор вніс подання на нардепів з “Опоблоку” Вілкула і Колеснікова

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *