Генпрокурор Венедіктова розповіла про квартиру на Бессарабці

Таємницю нерухомості в центрі Києва намагалася привідкрити Генпрокурор Ірина Венедіктова. Чи вдалося їй це зробити і чи була вона при цьому відвертою – судити читачам і глядачам.

В ефірі hromadske Венедіктова заявила, що квартира, в якій вона мешкає з чоловіком, їй не належить, тому й не задекларувала. Цитуємо:

«Ця квартира не у моїй власності і цього достатньо для відповіді… У публічних осіб є дуже розмита межа приватності і публічності, тому я свою приватність буду зберігати. Кожне додаткове слово потягне нові запитання, які ви будете задавати. І ці запитання будуть порушувати охоронювані законом інтереси інших осіб, тому що журналісти будуть дзвонити, приходити, допитувати, ще щось робити».

Вона сказала, що в її декларації за 2019 рік немає порушень, а випуск програми «Схеми» (йдеться про незадекларовану нерухомість. – Ред.) стосується 2020 року.

Венедіктова каже: якщо буде проживати передбачений законом період часу в цій квартирі, то вкаже це в декларації. Якщо ж придбає її, то внесе зміни швидше. «Якщо ж це не буде зміна майнового стану, це все побачите в декларації 2021 року до 1 квітня», – стверджує.

Венедіктова разом з чоловіком – заступником начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції Денисом Колесником – мешкає у квартирі в центрі Києва. Однак в декларації нерухомість не вказали. Про це розповідали журналісти програми “Схеми”.

Фото Укрінформ

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *