Є ризик, що 10 тисяч корупціонерів можуть знову “дерибанити” держбюджет

Керівник Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков сподівається, що Президент України не підпише проєкт закону щодо вдосконалення порядку притягнення до відповідальності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Про це Новіков сказав в інтерв’ю Радіо Свобода.

“Сьогодні на підписі у президента знаходиться законопроєкт, який фактично видаляє з відповідного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення”, – розповів глава НАЗК.

За його словами, в разі підписання президентом і набуття законом чинності понад 10 тисяч осіб, засуджених за кримінальні корупційні злочини, будуть видалені з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Читайте також: Президент України пропонує припівняти корупцію до державної зради

Після видалення з реєстру засуджені раніше особи зможуть брати участь, зокрема, у держзакупівлях. І це, на думку Новікова, є величезним ризиком.

Читайте також: Україні загрожуть корупція, олігархи та інші особи, які ставлять свої інтереси вище інтересів народу – Блінкен

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *