Фракція “Батьківщина” повернулася з ізоляції

Фракція “Батьківщина” через менше ніж тиждень від виявлення коронавірусу в одного із депутатів партії повертається до роботи в парламенті, усі тести нардепів – негативні.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці лідерки об’єднання Юлії Тимошенко.

“Самоізоляцію завершено − “Батьківщина” повертається до роботи. ПЛР-тести всіх депутатів фракції, які ми здали після підтвердження COVID-19 у нашого колеги, негативні.

Наша команда відновлює роботу за звичним графіком. Олегу Мейдичу бажаємо якнайшвидшого одужання”.

За словами Тимошенко, “Батьківщина” показала приклад відповідальної поведінки під час епідемії.

Також заступник глави фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук розповіла, що незважаючи на хворобу в нардепа партії Юрія Арістова, “Слуга народу” не піде на карантин.

“Фракція не може повністю піти на карантин в силу своєї чисельності. Вже встановлено перелік людей, які спілкувалися з депутатом. 71 особа здала ПЛР-тести, але це не тільки депутати, а й співробітники апарату Верховної Ради. Всі результати негативні. Нових випадків не зафіксовано”.

Вона уточнила, що на самоізоляції перебувають люди, які безпосередньо спілкувалися з депутатом.

Кравчук додала, що депутати, які контактували з Арістовим, також планують повторно здати ПЛР-тести в кінці цього тижня.

На поточному тижні депутати працюють з виборцями, а з 2 червня Верховна Рада повинна повернутися до роботи в пленарному режимі.

Нагадаємо, що про захворювання Мейдича стало відомо 19 травня. До того у Раді перехворіли на коронавірус близько 20 народних обранців.

20 травня заступниця голови ВР нардепка “Батьківщини” Олена Кондратюк з трибуни парламенту заявила, що “Батьківщина” пішла на ізоляцію через коронавірус в одного із нардепів і не повернеться в сесійну залу, доки не отримає результатів тестування всіх парламентарів фракції.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *