Форум YES на столичній Бессарабці. Сьогодні виступить Президент України

На Бессарабському ринку – подія світової ваги. Тут розпочала роботу щорічна зустріч Ялтинської європейської стратегії (YES) – “Чи став світ новим? І що це означає для України?”. Сьогодні пленарні засідання YES розпочнуться виступом Президента України Петра Порошенка. Промову буде присвячено ролі України у світі, що змінюється.

16 вересня – другий пленарний день, який відкриється промовою прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про поступ реформ в Україні та роль Євросоюзу в цьому процесі.

Крім того, відбудеться окрема сесія за участю Генерального прокурора України Юрія Луценка та міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, повідомляє Укрінформ.

Серед учасників панельних дискусій – міністр оборони США (2006-2011) Роберт Гейтс; державний секретар Міністерства закордонних справ Великої Британії Алан Дункан; генеральний секретар НАТО (2009-2014) та член правління YES Андерс Фог Расмуссен; спеціальний представник державного департаменту Сполучених Штатів на переговорах з питань України Курт Волкер.

Відкриття YES вперше відбувається на “Бессарабці”-  традиційному критому ринку, збудованому у 1912 році, аби показати місто як одну з найбільш вражаючих європейських столиць і продемонструвати українське розмаїття, підприємливість, інновативність та мистецький підхід до повсякденного життя. Таким чином YES прагне не тільки просувати Україну на політичному рівні, а й демонструвати світові її аграрний та урбаністичний потенціал.

Онлайн-трансляція 14-ї щорічної зустрічі YES проходитиме на сайті yes-ukraine.org, а також на веб-сайтах медіа-партнерів англійською та українською мовами.

У конференції беруть участь понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів із 34 країн.

До речі,18 вересня Президент України розпочне візит до Сполучених Штатів Америки, де візьме участь у засіданні Генасамблеї ООН, на якому порушить питання щодо розміщення миротворчої місії на Донбасі.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.