Фокіна занесли до бази даних “Миротворця”

Український волонтерський сайт “Миротворець” заніс у базу інформацію про колишнього прем’єр-міністра країни, члена української делегації у тристоронній контактній групі Вітольда Фокіна.

Політика назвали провокатором, який свідомо бере участь в антиукраїнських пропагандистських заходах, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичного життя в Україні. Як приклад наведено цитати з низки останніх інтерв’ю Фокіна.

Сайт “Миротворець” звинуватив його в запереченні російської агресії, маніпулюванні суспільно значущою інформацією, участі у спробах легалізації російсько-терористичних формувань на окупованій частині Донецької та Луганської областей.

18 серпня президент України Володимир Зеленський призначив Фокіна першим заступником голови делегації України на перемовинах у Мінську.

В інтерв’ю виданню “Страна”, опублікованому 30 серпня, Фокін заявив, що виступає за загальну амністію і особливий статус для всього Донбасу, а не тільки для ОРДЛО.

“І з того боку, і з іншого боку було скоєно багато злочинів, які в кінцевому підсумку потрібно розслідувати, а винні нехай понесуть покарання. Але сьогодні, щоб припинити війну і вберегти життя бійців і командирів, моя позиція – потрібно оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу окремих районів, а краще – всього Донбасу”, – сказав він.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков назвав заяву Фокіна провокаційною і такою, що не відповідає національним інтересам. В Офісі президента зазначили, що окремі заяви Фокіна не відображають офіційної позиції України.

Сайт волонтерського центру “Миротворець” діє з весни 2014 року. У базу проєкту заносять посібників терористів, порушників міжнародно визнаних кордонів України, тих, хто, на думку учасників проєкту, вчиняє дії, спрямовані проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *