Ексочільниця МЗС Австрії, яка танцювала з Путіним, емігрувала до США (+відео)

Карін Кнайсль залишила країну через погрози убивства і відмовляється давати інтерв’ю.

Про це пише The Washington Post у статті, присвяченій розслідуванню російської агентури в Австрії.

“У повідомленнях, адресованих репортеру The Washington Post, Кнайсль заявила, що не дає інтерв’ю і емігрувала з Австрії через загрози вбивства”, – йдеться у публікації.

У зв’язку з оприлюдненням фактів діяльності ФСБ та інших розвідувальних служб на території Австрійської Республіки, депутати парламенту вимагають ретельного та безкомпромісного розслідування.

«російський вплив в Австрії має бути ретельно досліджено», – заявила член опозиційного парламенту Стефані Кріспер. – Протягом багатьох років зв’язки з москвою пронизували нашу політичну систему. Тепер економічна та політична залежність від росії нарешті стала видимою для всіх як загроза безпеці”.

Йдеться насамперед про так звану справу Егісто Отта, який керував агентами під прикриттям в австрійській службі внутрішньої безпеки.

The Washington Post наголошує, що представники європейських служб безпеки та документи розслідування свідчать про те, що Отт разом з іншими офіцерами австрійської розвідки розробляв план реорганізації служб безпеки як нового відділу в Міністерстві закордонних справ.

У той час міністерство закордонних справ очолювала Карін Кнайсль, дипломат і науковець, яку привела до уряду ультраправа Партія свободи.

“Партнер по урядовій коаліції з 2017 по 2019 рік, Партія Свободи встановила особливо теплі стосунки з кремлем, відправивши своїх членів в офіційну поїздку у 2017 році до анексованого росією Криму”, – нагадує видання.

“Весілля Кнайсль у 2018 році стало найпомітнішим символом захоплення росії політичною елітою. Список запрошених давав зрозуміти “хто є хто” в австрійській політиці, включаючи колишнього канцлера Себастьяна Курца. Зірковим гостем, однак, був президент росії володимир путін.

Під час урочистостей Кнайсль танцювала з путіним у вальсі та була сфотографована на реверансі до російського лідера, коли він цілував їй руку”, – пише The Washington Post.

У слідчих документах немає вказівок на те, що Кнайсль знала про план реорганізації, який не був реалізований. У текстових повідомленнях WhatsApp репортеру Washington Post Кнайсль сказала, що “не дає інтерв’ю” і емігрувала з Австрії через “погрози вбивством”. Вона сказала, що “ніколи не чула про містера Отта”.

“Український репортер” зазначає, що після відставки з поста глави МЗС Австрії Кнайсль опинилася в раді директорів російської “Роснєфті”.

Вже під час нападу росії на Україну цю “годівницю” Кнайсль  залишила – написала заяву про відставку з посади члена ради директорів компанії “Роснєфть”.

Ми розповідали також про те, що на початку 2018 року в інтерв’ю австрійській газеті Kurier Карін Кнайсль заявила, що санкції проти Росії, запроваджені після анексії Криму і початку конфлікту на сході України, не були ефективними.

У 2020 році Карін Кнайсль, прихильниця Московії, подала заяву до поліції на свого чоловіка, що він її відлупцював. Кажуть, що бив по писку.

Поліція запровадила певні обмеження для забіяки, відібравши у нього рушницю.

На сайті “Український репортер”  у 2018 році було розміщено статтю: «Добре ім’я Австрії в Україні зазнало важкого удару» (+відео).

Тодішній заступник голови Комітету ВР у закордонних справах Віктор Вовк заявив, що “добре ім’я Австрії в Україні зазнало важкого удару» після того як «міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль вирішила демонстративно запросити на своє весілля Путіна (якого вона ледве знала!), а також після ганебних фотографій Кнайсль, яка схилила коліно перед Путіним».

У зв’язку з цим Віктор Вовк подав у відставку з посади співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою. У заяві він написав:

«Знадобиться чимало років, аби багато українців могли дивитися на Австрію такими ж очима, як і раніше, до ганебної фотографії «штирійське колінопреклоніння». Як і чимало інших народних депутатів, я більше не уявляю Австрію як неупередженого міжнародного посередника в Україні».

Утім, проблема не тільки в особистих рішеннях фрау Кнайсль, а й у загальній тенденції неповаги до України, що її демонструє Австрійська партія свободи (яку вона представляє в уряді).

Адже ця політсила фактично солідаризується з Путіним, та ще й підписала договір про співпрацю з партією «Единая Россия».

Віктор Вовк зауважив:

«Викликає подив той факт, що саме представник АПС був обраний головою групи дружби з Україною в попередньому скликанні парламенту (до осені 2017 р.), що зробило співпрацю між нашими групами де-факто паралізованою, попри усі зусилля української сторони».

У новому складі австрійського парламенту головою групи обрано представника тієї самої партії.

«Це перетворило політичну помилку попередників на виклик здоровому глузду та ефективності міжпарламентських зв’язків, не кажучи вже про зневагу до ситуації в Україні, яка здійснює відсіч збройній агресії Росії», – заявив Віктор Вовк.

Сьогодні, коли українці воюють з рашистською нечистю, гнилизна деяких європейських політиків також виразно проявляється.

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”