Ексглава дипломатії Австрії дотанцювалася з Путіним до відставки: “Роснєфть” залишила Карін Кнайсль (+відео)

Російську “годівницю” залишає колишня міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль – вона написала заяву про відставку з посади члена ради директорів компанії “Роснєфть”. 

Пресслужба нафтового магната інформує, що заява набуває чинності з 20 травня. Документ також містить відмову від продовження повноважень пані Кнайсль у раді директорів компанії на другий строк, – повідомляє “Роснєфть” і зазначає, що у майбутньому розраховує на співпрацю з Кнайсль як із чільним представником міжнародного експертного співтовариства.

Читайте також:

Як відомо, ексканцлер Німеччини Герхард Шредер та виконавчий директор Nord Stream 2 AG, ексспівробітник спецслужби НДР “Штазі” Маттіас Варніг також повідомили про неможливість продовження своїх повноважень у раді директорів “Роснєфті”.

Щодо колишнього міністра закордонних справ Австрії Карін Кнайсль зазначимо: ця пані стала особливо відомою тим, що запросила на своє весілля Путіна і там танцювала з ним.

 

Після відставки з посади вона увійшла до ради директорів найбільшої нафтової компанії Росії – «Роснєфті». Політична повія, кажуть про таких українці.

На сайті “Український репортер”  у 2018 році було розміщено статтю: «Добре ім’я Австрії в Україні зазнало важкого удару» (+відео). Тодішній заступник голови Комітету ВР у закордонних справах Віктор Вовк заявив, що “добре ім’я Австрії в Україні зазнало важкого удару» після того як «міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль вирішила демонстративно запросити на своє весілля Путіна (якого вона ледве знала!), а також після ганебних фотографій Кнайсль, яка схилила коліно перед Путіним».

У зв’язку з цим Віктор Вовк подав у відставку з посади співголови групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою. У заяві він написав:

«Знадобиться чимало років, аби багато українців могли дивитися на Австрію такими ж очима, як і раніше, до ганебної фотографії «штирійське колінопреклоніння». Як і чимало інших народних депутатів, я більше не уявляю Австрію як неупередженого міжнародного посередника в Україні».

Утім, проблема не тільки в особистих рішеннях фрау Кнайсль, а й у загальній тенденції неповаги до України, що її демонструє Австрійська партія свободи (яку вона представляє в уряді). Адже ця політсила фактично солідаризується з Путіним, та ще й підписала договір про співпрацю з партією «Единая Россия».

Віктор Вовк зауважив: «Викликає подив той факт, що саме представник АПС був обраний головою групи дружби з Україною в попередньому скликанні парламенту (до осені 2017 р.), що зробило співпрацю між нашими групами де-факто паралізованою, попри усі зусилля української сторони».

У новому складі австрійського парламенту головою групи обрано представника тієї самої партії. «Це перетворило політичну помилку попередників на виклик здоровому глузду та ефективності міжпарламентських зв’язків, не кажучи вже про зневагу до ситуації в Україні, яка здійснює відсіч збройній агресії Росії», – заявив Віктор Вовк.

Сьогодні, коли українці воюють з рашистською нечистю, гнилизна деяких європейських політиків також виразно проявляється.

Читайте також:

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”