Чихуахуа і Бобик Порошенка. Ляшко і Тимошенко обмінялися люб’язностями на погоджувальній раді (+відео)

Лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко й очільниця ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко на погоджувальній раді парламенту обмінялися дошкульними коментарями.

“Шановна Юліє Володимирівно, коли ви говорите про офшори, поверніть 200 мільйонів доларів, які ви разом з Лазаренком вивели в 1996 році. Це буде найкращий приклад антиофшорної боротьби. Коли ви говорите про корупцію, скажіть своєму партнеру Онищенку, нехай повернеться в Україну і постане перед судом за три мільярди, вкрадені на нафтогазових свердловинах, і фінансування міністра екології, призначеного за вашою фракцією”, – несподівано атакував Олег Ляшко Юлію Тимошенко.

Він додав, що “радикали” виступають за те, щоб у Верховній Раді було “менше таких брехунів, які сидять у цьому залі”. Лідерка ВО “Батьківщина” у боргу не залишилася.

“Всі попередні президенти, в тому числі ті, хто залишали країну і тікали в Ростов-на-Дону,   намагалися якось моє ім’я принизити. Вони провели безліч, тисячі розслідувань. Всі, і нічого категорично не знайшли. І якщо Порошенко зараз хоче зі мною боротися, якщо Порошенко хоче мене і моє ім’я політично принижувати, хай виходить самостійно проти мене і бореться, а не через своїх чихуахуа.

Треба просто абсолютно чітко президенту боротися своїми руками, а не бобиків, які гавкають за його вказівкою. А я служила і буду служити народу України, незважаючи на балаболів, які працюють на владу”, – відповіла Тимошенко.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *