Через концерт на “Інтері” до Льовочкіна завітав “Національний корпус” (+відео)

Активісти партії “Національний корпус” прибули до будинку в Конча-Заспі (Київщина) народного депутата, заступника голови фракції “Опозиційний блок”, співвласника телеканалу “Інтер” Сергія Льовочкіна.

“Націоналістичні сили навідалися до маєтку Льовочкіна, проте зустріли опір правоохоронців на вході. Націоналісти подолали опір та ввійшли на територію кооперативу. Окрім поліції, на території, власником якої є Льовочкін, були помічені тітушки. Надалі планується відпочинок на природі, у зоні, яка була незаконно привласнена та до якої не допускають звичайних українців”, – повідомляє “Нацкорпус” у Фейсбуку.

https://www.facebook.com/serhiifilimonov/videos/1020299338136961/?t=2

Активісти партії Андрія Білецького відзначають, що маєток Льовочкіна знаходиться на приватному острові, площею 3,2 гектара. Ця територія, за словами екологів, є заповідними землями.

9 травня “Нацкорпус” заявив, що “висловлює протест проти шовіністичних і антиукраїнських заяв, які прозвучали на телеканалі олігарха-колаборанта”, і пообіцяли у четвер, 10 травня, “навідатися в гості” до Сергія Льовочкіна.

Активісти партії з ранку 9 травня проводили акцію біля будівлі телеканалу “Інтер”. Вони вимагали, щоб з вечірнього ефіру до 9 травня зняли “пропагандистський, антиукраїнський контент”.

“Замість пам’яті предків, хоробрих солдат, ви перетворили цей день у головну ідеологічну зброю ворога мого народу. Ви зі своїми запутінськими маршами упирів, з вашими концертами, георгіївськими стрічками, червоними зірками, з вашим виттям «перемога одна на всіх» – не дідів згадуєте, а робите заявку на розкол моєї країни. Прямо говорите, що з Росією у вас спільне все – аж до совкової символіки, а з Україною, що віддає тисячі життів у війні з тією ж Росією, нічого спільного у вас немає. Бо «фошизди». І «ви не допустите». Це – не пам’ять. Це – прямий пролог до громадянської війни, на яку ви, як ми вже зрозуміли, давно сподіваєтеся “, – заявив лідер “Нацкорпусу” Андрій Білецький.

 

 

 

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *