Білоруські студенти влаштували “сидячі демонстрації”

Студенти білоруських університетів у вівторок масово вийшли на “сидячу демонстрацію” в знак солідарності із затриманими студентами.

Про це повідомляє  “Білоруський партизан”.

Зокрема на акцію вийшли студенти: Білоруського державного медичного університету, Академії мистецтв, Білоруського державного університету, Білоруського державного університету фізичної культури, Білоруського державного університету культури і мистецтва, Мінського державного лінгвістичного університету, Білоруського державного економічного університету, Міжнародного державного інституту імені. А. Д. Сахарова і навіть Академії управління при президенті РБ.

Повідомляється, що щонайменше трьох студентів на сидячих протестах затримали.

Після президентських виборів у Білорусі з 9 серпня щодня проходять масштабні мітинги проти оголошеної перемоги на них Олександра Лукашенка, який керує країною вже 26 років. З одного боку він “визнав, що засидівся” на цій посаді. З іншого – заявив, що владу не віддасть.

Опозиція сформувала Координаційну раду і вимагає перевиборів. Шістьох із семи членів президіїї цієї ради Лукашенко вже або кинув за грати або видворив із країни.

Україна, багато європейських країн, США та Канада не визнають Лукашенка президентом Білорусі.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *