Аудитори перевіряють Київську обласну держадміністрацію. Гряде відставка Горгана?

Як саме і на які потреби витрачали кошти підлеглі голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана? На ці та інші питання шукають відповіді фахівці Державної аудиторської служби України.

З офіційного повідомлення “Українському репортеру” стало відомо, що бюджет Київської області включено до плану проведення аудиту, який вже розпочався. Ревізія фінансово-господарської діяльності триватиме до 12 листопада. Керівником робочої групи аудиту є заступник директора департаменту контролю органів влади, оборони, правоохоронних органів та місцевих бюджетів Державної аудиторської служби України Ірина  Саволюк.

Аудитори будуть глибоко вивчати діяльність департаментів охорони здоров’я, освіти та науки. Особиву увагу звернуть на департаменти фінансів, регіонального розвитку та житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, агропромислового розвитку, економічного розвитку, а також на Головне управління державної казначейської служби.

Відомо також, що ця ревізія триває відповідно до планових заходів, затверджених Кабміном. Однак незалежні аналітики й спостерігачі висувають припущення, що діяльністю Олександра Горгана не зовсім задоволені на Банковій, особливо з урахуванням не зовсім вигідних для влади політичних “розкладів” та майбутніх прогнозів щодо виборчих перегонів.

Є версії, що Горгану вже готові запропонувати іншу роботу. Цю версію посилює і таке спостереження: народний депутат України Ярослав Москаленко, якого називають неофіційним куратором Київщини, вже начебто не має тієї грунтовної підтримки на печерських пагорбах, як це було раніше. Відтак все частіше лунають розмови про те, що кадрові зміни у столичній області не за горами.

Фото “Українського репортера”

Про Київщину читайте також:

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *