Армійці з Молдови прибули до Львова, проігнорувавши наказ президента

Незважаючи на заборону проросійськи налаштованого президента Молдови Ігоря Додона, в п’ятницю, 8 вересня, до Львова для участі в міжнародних навчаннях Rapid Trident-2017 прибули 57 молдавських військовослужбовців.

Про це повідомив керівник медіа-центру Міноборони у Львові полковник Олександр Поронюк. Також він розповів, що 8 і 9 вересня на Яворівський полігон прибувають учасники навчань. Всього в «Репід Трайдент-2017» візьмуть участь 2,5 тисячі військовослужбовців з понад 10 країн світу.

Урочисте відкриття навчань відбудеться 11 вересня о 9:00 в центральному військовому місті Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Яворівському полігоні.

Нагадаємо, що уряд Молдови схвалив участь військовослужбовців у багатонаціональних військових навчаннях «Rapid Trident-2017» в Україні. А президент країни Ігор Додон призупинив дію урядової постанови. Незважаючи на це, в четвер 57 військовослужбовців Збройних сил Молдови вирушили на військові навчання в Україні всупереч забороні.

Ігор Додон у відповідь на це зажадав негайної відставки виконувача обов’язків міністра оборони Георгія Галбури, який причетний до ухвалення рішення про участь у військових навчаннях, і дав вказівки уточнити причетних до цього рішення та ініціювати їх пониження на посадах і у званнях.

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.