Актор Пашинін живий, бо “не отримував наказу помирати”

Брехлива новина про нібито загибель на фронті популярного актора Анатолія Пашиніна “стартувала” з Росії. Путінський режим традиційно вдається до таких брудних прийомів.

«Зі мною все добре», – заспокоїв усіх Пашинін. І додав, що наказу вмирати не було.

«Наказу командування померти у мене не було, отож все в порядку, я живий», – заявив Анатолій Пашинін, який на боці України воює з путінськими терористами.

Нагадаємо, що 24 серпня цього року журналіст Андрій Цаплієнко повідомив: російський актор Анатолій Пашинін став добровольцем української армії.

Пашинін народився 15 вересня 1978 року в Світловодську Кіровоградської області в родині військових.

Дитинство провів у Запоріжжі, в шкільні роки багато займався спортом – боксом і карате. Навчався в Запорізькому індустріальному інституті на двох спеціальностях – металургія та охорона навколишнього середовища.

Коли був на п’ятому курсі, поїхав до Москви, де вступив у Вище театральне училище ім. Щепкіна.

Почав зніматися в кіно з 2001 року. Однією з найвідоміших його ролей стала роль старшого лейтенанта Олександра Дороніна в серіалі “Грозові ворота” про роту десантників в Чечні, яка майже повністю загинула під час бою за однойменний перевал.

Цікаво, що в цьому фільмі Пашинін знімався разом з іншим відомим російським актором Михайлом Пореченковим, відомим своєю підтримкою проросійських бойовиків на Донбасі. Крім того, знімався у фільмах “Ми з майбутнього”, “Відданий друг”, “Гудзик”, “Будинок з сюрпризом”, “Шукачі пригод”, “Адмірал”та інших.

Пашинін також не раз заявляв, що підтримує Євромайдан, який, за його словами, бачив своїми очима.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.