Людство вироджується?.. Роздуми письменника

У ніч проти 11 лютого безпілотники рашистських звірів накрили в Харкові нафтобазу. Вкрита снігом вулиця в змиг ока перетворилася на лавину вогняного пекла. Загинула 35-річна жінка, її чоловік і троє їхніх синів. Старшому, другокласнику, було сім рочків, середньому – майже чотири, найменшому – 10 місяців. Синочок зотлів на порох на грудях у матері. Їх поховали в одній труні.

Невимовне людське горе учинене заради одного-єдиного. Щоб нелюд путін насолоджувався владою в кремлі до останнього подиху. До речі, слово кремль – із татарської мови. Означає «укріплення на горі». Лиховісний путін зубами вгризається у владу. На окупованих територіях голосуватимуть доти, поки не видушать необхідний результат.

Нещадна боротьба за владу ведеться в будь-яких демократичних суспільствах. Та які там путінські «перевибори»? Їх запроторено в глибоку могилу. І зверху вбито осиковий кілок, щоб не вилізло загрозливе. З якого боку не глянь – трикляте путінське панування з царською жадобою. Невже це триватиме вічно?..

Попередник кремлівського самодержця Гітлер не мав дітей. Єфрейтором під час Першої світової війни зазнав рани в інтимному місці. Його перша дружина покінчила життя самогубством. З Євою Браун усі зйомки проводилися в альпійському лігві фюрера третього рейху. Там же зображення Атілли, «руйнівника Європи», приуральські орди під орудою якого спричинили так зване «велике переселення народів», надихало «на подвиги» ненаситного завойовника.

Розведений із дружиною 71-річний путін поміняв шатенку Кабаєву, яка нібито народила від нього трьох дітей, на білявку Мізуліну. Вона не знаменита фігуристка. Очолює Лігу безпечного Інтернету. Під час виступу 2 травня 2022 р. назвала співгромадян «півнями, що кукурікають», а їхній від’їзд із країни – очищенням від небажаних співвітчизників. Не спало недалекоглядній на розум, що дочка усе того ж путіна постійно проживає в німецькому Мюнхені. Чомусь услід за сином і онукою Хрущова нащадків «вождів» манить колись «загниваючий капіталістичний світ».

Як же довіряти таким пропагандистам, як Мізуліна? Вони «намалюють» будь-які цифри мас, які в рф підтримують довічне панування нестямного диктатора.

Сексоту («сєкрєтному сотрудніку») позавчорашньої компартійної влади поету від Бога Євгену Євтушенку, багато що дозволялося. Саме він відкрив те, що всіляко приховувалося. Батько Гітлера одружився на єврейці з меркантильних міркувань. Щоб успадкувати власність тестя, в якого служив. Добре відомо, яке збурення в усьому світі викликала заява про це міністра закордонних справ рф лаврова.

Претендент на довічну владу в кремлі лиховісний путін наслідує в одній особі скаженого Петра І і «вражу бабу, кляту суку» Катерину ІІ. Як і вони, новоявлений самодержець позбавляє предковічних рільників, хліборобів трудитися в поті чола на справіку рідних ланах і нивах. Переселив у загарбаний Крим 900 тисяч здобичників. 5 жовтня 2024 р. підписав «закони про прийняття» до рф окупованих територій Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей. До репресивних та відчутно обезлюднених країв рф виганяє з окупованих українських міст і сіл споконвічних трударів. Масово відправляє в безпросвітну глушину, як у безвість, дітей.

Серце трохи з грудей не вискочить, коли ошпарює пекуче:

Україно, Україно, подивись на себе.
В твоїй хаті сидить ворог і сміється з тебе.

Ще до нової ери знаменитий римський оратор Марк Туллій Ціцерон провіщав:

«Перше завдання історії – утримуватися від брехні, друге – не приховувати правди».

Представник рф в ООН ошелешує високопоставлених заявою: цілі спецоперації досягнуто, ні про які загарбані території при переговорах не може бути й мови. Коли б свині крила, то вона б і небо зрила. Хто ж плюне межи очі підлому глашатаю, який розтоптує міжнародні угоди про визнання незалежної Української Держави в її недоторканних кордонах: «Не будь тією скотиною, що догори щетиною!»

Гірко усвідомлювати, що де тільки в світі не кривдять українців тільки через те, що вони – українці. Ніби ж дружні до України ті й ті європейські держави завдають нечуваних збитків українській економіці, блокуючи на кордонах перевезення вантажів і висипаючи на дорогу зерно з багатотонних фур. Точнісінько за прозірливістю від Тараса Шевченка: «Вижде нещасливий у тебе час Та й запустить пазурі в печінки».

Куди ж дивиться Всевишній? Без його ж волі жодний волос не спаде з голови людини.

Індія купує в рф. нафту. Переробляє її на своїх заводах і продає, як свою власність, в Англію. Такими ґешефтами утримується на плаву – «худо, бєдно» – бюджет путінського самовладдя. Недоброзичливці в США пішли на канікули замість того, щоб затвердити допомогу Україні. У підтексті заяви представника Китаю на засіданні Генеральної асамблеї ООН – поступитися окупованими рф предковічними територіями багатостраждальної України.

Читайте також: Людина людині – вовк. Дещо про звірства російських окупантів. Роздуми письменника

Понад усе Інтернет ошелешує: «Ракета з КНДР, якою рф атакувала Україну, містила американські та європейські деталі».

Брехня на брехні їде та брехнею поганяє. Ресурси третьої від сонця благодатної планети вичерпуються. Земна куля не спроможна прогодувати вісім мільярдів ротів. Замість того, щоб покладатися на технічний прогрес і шукати в космічному безмежжі «нову Америку» для переселення, як це вже було в минулому, рашистське кодло нестямно погрожує, як перед кінцем світу, ядерною зброєю. На згарищах вселенської катастрофи уцілілі особини так званих вищих створінь погрожуватимуть одні другим дрючками. Заново почнуть життя-буття – з нуля, щоб пройти всі етапи цивілізаційного розвитку…

Вадим Пепа, письменник, лауреат
Літературно-Мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара,
Фундації Українського вільного університету імені Воляників-Швабінських (США).

Like

Вадим Пепа

Журналіст, письменник


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *