Книгу письменника Вадима Пепи про справжнього автора «Слова о полку Ігоревім» висунуто на здобуття Шевченківської премії

Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка завершив прийом документів і творів, що представлені на здобуття Національної премії 2021 року.

Редакції «Українського репортера» особливо приємно, що одним із претендентів у номінації «публіцистика, журналістика» є постійний автор нашого видання, відомий письменник, дослідник, журналіст Вадим Іванович Пепа. На здобуття Шевченківської премії висунуто його книгу “Слово про антського короля Божа”. Письменник дослідив, хто насправді є автором «Слова о полку Ігоревім».

У своїй статті на сайті “Українського репортера” “До спадщини загребущої Росії «Слово о полку Ігоревім» не має жодного стосунку” Вадим Пепа зазначає:

Зауважимо, що кандидатуру Вадима Івановича Пепи на здобуття найвищої літературної премії підтримали відомі науковці, наприклад, доктори історичних наук Костянтин Рахно, Олег Однороженко. Уміщуємо їхні відгуки у Фейсбуку щодо творчості письменника Вадима Пепи.

 

“Український репортер” також підтримує кандидатуру Вадима Івановича Пепи на здобуття Шевченківської премії. Маємо велику надію, що цю престижну літературну відзнаку присудять за гідну книгу, яка має особливе значення для України.

На фото: робота художника Олександра Мельника«По образу і подобію», яка демонструвалася під час бієнале-2020 у Києві.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *