Маріонетка путін. Роздуми письменника

Пригадаймо, як парламенти Євросоюзу й США в єдиному пориві піднімалися й довготривалими оплесками схвалювали природний опір багатостраждальної України повномасштабній загарбницькій війні, нав’язаній через «психічний розлад» путіна божевільною рф.

Такий діагноз проставив другий президент України Л. Кучма, який спілкувався й ручкався з претендентом на довічне царювання в кремлівських коридорах влади.

У розпал кровопролитної бійні конгрес США на півроку затримав допомогу зброєю украй нужденним – відбивайтеся, як самі знаєте. Чим це обернулося – бачать не підсліпуваті й чують не глухі, як тетері. На горе є й такі, що заплющують очі й затуляють вуха. Не втямки їм, що біда біду перебуде, одна мине, інша буде…

Особняк міністра оборони рф шойгу – буддійської архітектури. Його предки – з Китаю і Монголії. Не виключено, що їх приводив 1240 року розбивати пороками захисні мури предковічного Києва з боку Козиного болота. Велика китайська стіна – «найдовше у світі кладовище» довжиною в 10 тисяч льє. Нею відгороджувалися китайці від хижих монголів. З волі вічності все на планеті має початок і кінець. Багатомільйонний Китай підкорив зажерливих монголів. На які тільки витівки не здатна вічність. Вона ж знущається з путіна як з маріонетки теперішнього переділу світу. Юродивий при царській персоні мєдвєдєв – рупор самодержця. Товче воду в ступі – «окупувати», «денаціоналізувати» Україну. Лиховісний путін – туди ж. У невилазну трясовину позавчорашнього минулого. Маріонетка нинішнього переділу світу. Десятиліттями тулив чим ближче до серця партквиток з профілем самозваного вождя «мірового пролетаріата». Після цілковитого краху облудного псевдовчення, в змиг ока переорієнтувався на православ’я. Волів би, щоб маси підданих припадали до ікон з його ликом.

Куди ж дивиться Всевишній? Без його волі жодний волос не спаде з голови людини. Він же звергнув Сатану з небесної височіні в глибокий підземний Тартар. Не так сталося, як сподівалося. Знаменитий англійський драматург, поет і актор королівського театру (1564-1616) провістив на всі прийдешні віки: «Пекло порожнє. Чорти вже тут».

Лиховісний путін зациклився владарювати в кремлівських бункерах до останнього подиху. Насправді ж очманілий – маріонетка в чужих пазурах. У перший день літа 2024 року інформаційне агентство Reuters розродилося заявою: «Конфіскація активів рф допоможе профінансувати військові потреби до 2028 року.» Партнери України розплачуються залізом – зброєю на свій розсуд. А Україна – найдорожчим – людськими життями!

Радник президента США Салліван: Військова підтримка США на 86,1 млрд може допомогти Україні здійснити контрнаступ у 2025 році. Скидається на те, що обіцянки-цяцянки.

Впливова газета The Finansial Times «обнадіює»: «Підтримка США допоможе контрнаступу ЗСУ у 2025 році». Для чого ж із цією «підтримкою» було зволікати під різними надуманими приводами чи не пів року? Посол Данії Міккельсен 30.04. 2024 року розродився заявою: «Україна отримає F-16 вже влітку». Діждатися б після довготривалих очікувань.

Не сповна розуму путін угроблює не тільки терористичну сатрапію, а й слов’ян, проголошених позавчорашніми законодавцями історичної моди в Москві академіками Б. Рибаковим і Д. Лихачовим. Воістину, безумству не має меж.

 

Вадим Пепа, письменник.

Like

Вадим Пепа

Журналіст, письменник


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *