В Гостомелі презентували роботи митців, створені в рамках пленеру «Сильні та вільні»

Днями в парку «Щасливий» героїчного міста Гостомель презентували роботи митців, створені в рамках пленеру «Сильні та вільні».

Організатором виступив відділ культури, молоді та спорту Гостомельської селищної ради (начальниця – Катерина Павленко, авторка ідеї – художниця Ірина Романченко).

У роботі пленеру, який започаткований тут і проходить уже вчетверте, взяли участь 22 художники з усієї України: Гостомель, Мощун, Горенка, Ірпінь, Буча, Українка, Обухівський район, Тернопіль, Вінниця, Київ, місто Дніпро, Макіївка, Донецька область та Кривий Ріг – увіковічнили на своїх полотнах поранену, але нескорену, міцну Гостомельську громаду.

І це такі талановиті митці: Влад Задорожний, Ілья Яровий, Данило Яремчук, Оксана Фурлєт, Павло Шарко, Денис Андрющенко, Сергій Сідоров, Олена Телятник, Любов Поворозник, Ірина Романченко, Світлана Лодіна, Юлія Дейнека, Ольга Коротіна, Світлана Романюк, Ірина Клименко, Натель Плетньова, Ганна Журавель, Олександр Лихошерст, Валентина Наготнюк.

Мешканці міста-героя та його гості з великим задоволенням насолоджувалися картинами, на яких зображено мальовничі пейзажі Гостомельської громади.

Для гостей заходу з українськими мелодіями виступили гурт бандуристів, гостомелянка Єлизавета Петрук та мощунський гурт «Заграва» (керівниця – заслужена артистка України Світлана Мустафа).

Художники-учасники пленеру отримали відзнаки та листи вдячності.

Завітаєте у художню галерею “Сила Громади”, засновану в Гостомелі в жовтні 2023-го – і будете приємно здивовані.

Ольга Ходацька,  членкиня Національної спілки журналістів України, заступник голови правління київської «Просвіти».

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *