У столиці вручили “Київську пектораль”

Лауреатами престижної української премії стали:

У номінації “Найкращий драматичний спектакль” – “Життя попереду” (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).

“Найкращий музичний спектакль” – “Богема” (Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва).

“Найкраща камерна вистава” – “12 ніч, або Що захочете” (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).

“Найкраща режисерська робота” – Дмитро Богомазов, “Життя попереду” (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).

“Найкраща чоловіча роль” – Лев Сомов, за роль Мадам Рози у спектаклі “Життя попереду” (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра).

“Найкраща жіноча роль” – Анжеліка Савченко, за роль Патриції Хольман у спектаклі “Три товариші” (Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка).

“Найкраща чоловіча роль другого плану” – Антон Соловей, за ролі Юрасика й Альберта у спектаклі “Папа, ти мене любив?” (Київський академічний театр «Золоті Ворота»).

“Найкраща жіноча роль другого плану” – Катерина Кістень, за роль Жінки у спектаклі “Двоє бідних румунів, які розмовляють польською” (Новий драматичний театр на Печерську).

Катерина Кістень

“Найкращий акторський дебют” – Вікторія Муштей, за роль Марлі в спектаклі “Бійцівський клуб” (Київський театр «Актор»).

“Найкращий режисерський дебют” – Анна Огій, спектакль “Холодна м’ята” (Український малий драматичний театр).

“Сценографія” – Сергій Маслобойщиков, у виставі “За двома зайцями” (Національний академічний театр опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка).

Віктор Литвинов та Анжеліка Савченко

“Пластичне рішення вистави” – Віктор Литвинов, у виставі “За двома зайцями”(Національний академічний театр опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка).

“Музична концепція вистави” – Олександр Бегма, у спектаклях “Життя попереду”, “12 ніч, або Що захочете” (Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра) і “Привиди” (Київська академічна майстерня театрального мистецтва «Сузір’я»).

“Спеціальна премія” – проект Майстерні Миколи Рушковського і бібліотеки імені Лесі Українки „Театр у бібліотеці”.

Премія “3а вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва” – Лариса Кадочникова.

Міністр культури Євген Нищук вручає премію Ларисі Кадочникові

Почесна грамота Верховної Ради „За особливі заслуги перед українським народом” – художній керівник і директор Театру на Подолі Віталій Малахов.

Нагадаємо, що “Київська пектораль” – престижна українська премія в галузі театрального мистецтва, заснована 1992 року Спілкою театральних діячів України та Головним управлінням культури міста Києва. Перша церемонія нагородження відбулася 27 березня 1993 року в Міжнародний день театру за підсумками сезону 1991 – 1992 років. Премія присуджується щорічно найяскравішим театральним митцям столиці України.

Фото Кирила ХМІЛЬОВА

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *