У Львові відбудеться мюзикл Павла Табакова для всієї родини “Фабрика Санти” (+фото)

Павло Табаков та артисти його Творчої школи до Новорічно-Різдвяних свят підготували благодійний шоу-мюзикл «Фабрика Санти». Ця постановка уже два роки поспіль збирає аншлаги в Київському театрі опери. Минулого року для львів’ян було організовано три покази.

Цьогоріч виставу для усієї родини (з дотриманням усіх карантиних вимог) вдасться показати у клубі «Малевич» тільки 20 грудня – о 16:00 та о 19:30. Причому на першій юні артисти виступатимуть для сиріт, дітей з особливими потребами та родин бійців АТО – загалом це близько 300 дітей зі Львова та області.

Благодійні вистави стали уже традиційними для артистів Творчої школи Павла Табакова. Роль помічників Санти – їхнє друге покликаня. Цього року діти-глядачі не просто побачать шоу, а пройдуть посвяту в помічники Санти, адже «У Миколая, Санти немає інакших рук, окрім наших».

Автором мюзиклу є композитор, співак, переможець «Голосу країни-2» Павло Табаков. Постановка об’єднує 32 музичні номери, живе звучання найкращих голосів Творчої школи Табакова, мультимедійні екрани, спецефекти, яскраві костюми. Спеціальним гостем свята стане сам автор – Tabakov.

Казка живе доти, доки є люди, які творять її для інших. Допомагають цього року артистам Творчої школи у підготовці подарунків благодійники Олександр Бережанський (BERTAgroop, мережі “Близенько”, “Чистенько”) та Ольга Новосад, а в організації свята – компанії Каміком, Кайлас-К, Impulsis таThundermarkGames.

Галина ГУЗЬО

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *