“Теща”. Прем’єра пісні від Панаса Буйного (+відео)

Вперше Панас виконав пісню «Теща» під час концерту Олі Полякової в Білій церкві, щоб дізнатись думку слухачів. Тоді отримав багато позитивних відгуків, багато людей очікували: коли вже нарешті вийде ця пісня?

«Це була наша перша “проба пера”. На початку створення проєкту, я спілкуючись зі своїм другом, а тепер продюсером – Богданом Нестором, випадково наспівав приспів пісні і шматок мелодії вирвався за текстом. Богдан від почутого зразу сказав, що це треба записати, бо це хіт на всі часи! Ми за 10 хвилин накинули гармонію і куплети та з цієї пісні почав стартувати наш проєкт “Панас Буйний”.

Із простого жарту зародилася пісня», -розповідає артист.

У кожного зятя на цій планеті ставлення до тещі своє – особливе.

«Теща для мене -це ходячий піар в широкі маси людей. Це підтримка, максимальна любов до зятя та смачні голубці при кожній зустрічі. Моя теща- це уособлення любові , хорошого гумору, драйву та щирих емоцій», -ділиться Панас.

Співак має надію, що ця пісня теж позитивно вплине на настрій наших захисників і захисниць та й усіх українців, адже крапля позитиву завжди має бути у житті, надто – в такий нелегкий час.

«Панас Буйний живе і дихає українським повітрям, під українським небом з найкращими незламними людьми. Разом з колегами – Юліком та Заліском ми концертуємо з благодійними намірами для підтримки наших захисників. Чимало концертів дали для військових в різних куточках України. Готуюсь до свого першого сольного концерту. Максимально стараюсь вселяти позитив в наших людей та не сумніваюсь в нашій перемозі! Зичу всім здоров’я, терпіння позитиву та перемоги! Все буде Україна!», -переконує співак.

Катерина ГУК

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *