«Термінатор 3». Прем’єра планується на осінь наступного року

Арнольд Шварценеггер почав працювати на знімальному майданчику фільму з робочою назвою «Термінатор 3». Цей проект має стати точкою відліку для популярної в майбутньому фантастичної франшизи.

Про це повідомив особисто актор у відеоролику, адресованому прем’єр-міністрові та учасникам конференції Climate Action Pacific Partnership, присвяченій боротьбі зі змінами клімату. Зокрема, з глобальним потеплінням. Шварценеггер вибачився, що не зможе бути присутнім через надзвичайну зайнятість на знімальному майданчику нового «Термінатора».

Цього разу Арнольд Шварценеггер гратиме не в головній ролі. Кіборга з майбутнього зіграє актор Гебріел Луна знайомий глядачам за серіалом «Агенти Щ.И.Т.». Інші головні ролі зіграють Наталія Рейес і Дієго Бонета. У картині також візьме участь і виконавиця ролі Сари Коннор Лінда Гемілтон.

Режисером картини стане Тім Міллер, який розраховує завершити знімальний процес восени 2018 року з прицілом на прем’єру в листопаді 2019 року. Творець перших двох фільмів Джеймс Кемерон, до якого 2019 року повернуться всі права на Термінатора, бере участь в проекті тільки як продюсер.

На цю тему читайте також:

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *