Як українським зіркам нарешті провчити крадійкувату владу

Відкрите звернення до учасників концерту 24 серпня на НСК «Олімпійський» через 100 мільйонів гривень роялті, які в 2021 році вкрали в українського шоу-бізнесу.

Панове! Кожен із Вас виступає на концерті безкоштовно. Жоден не отримав передоплати, тож формально – Ви вільні від будь-яких зобов’язань перед організаторами дійства.

Якщо говорити про моральний аспект проблеми – пригадаймо: «зелені» депутати вже 2 роки при владі, а обіцяний «Закон про спонсорство і меценатство» досі не прийнято і навіть не внесено до Верховної Ради на розгляд; досі не виправлені й численні огріхи Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав», що заважають нормальному розвиткові шоу-індустрії.

Більше того, знахабнілі від безкарності чиновники Мінекономіки України не соромляться забрати навіть чесно зароблені Вами гроші: у 2021 році новітня чиновницька «камарилья» вкотре (!) вкрала в українських і світових авторів та видавців 100 млн. грн. роялті!

Хіба український шоу-бізнес настільки багатий, щоб знову дарувати крадіям у владі свої 100 000 000 грн?

Більш розгорнутий матеріал про цю безпрецедентну оборудку я обіцяю оприлюднити в найближчі дні, та наразі мова про інше: годі вже терпіти й миритися з таким ставленням чиновників до людей “співочо-мистецького цеху”, яких називають гордістю й цвітом нації – отже, й персонально до Вас!

Нині є шанс, бодай, один раз, але потужно й суто у правовій площині показати світові і продемонструвати владі, що вся дороговартісна техніка, лед-екрани і таке інше – бездушний метал і Н-І-Щ-О без тих, хто співає та створює пісні. Країна й суспільство мають наочно побачити, що в українського шоу-бізу є характер, честь і гідність!

Я більше ніж певен, що не лише Ваші глядачі-прихильники, а й уся міжнародна спільнота українців зрозуміють та підтримають цей відчайдушний крок побороти корупцію й висловлять великий RESPECT всім, хто 24 серпня 2021 року НЕ виступатиме на сцені НСК «Олімпійський» на знак протесту проти дій крадіїв-чиновників і бездіяльності Президента та усіх гілок влади.

Концертів ще буде багато, а такий випадок нарешті нагадати владі про СВОЇ ПРАВА трапляється, можливо, раз на 30 років. (Навіть не казатиму, що подібне ніколи в житті не зроблять зірки країни-агрессора, бо то є вище їх національного світоглядного розуміння.)

Знайдіть мужність зробити крок, який увійде в новітню історію України як прецедент цивілізованої боротьби з корупцією за свої права.

Відчуйте себе справді НЕЗАЛЕЖНИМИ у наш День Незалежності! ДУМАЙ-ТЕ!

Олександр ЯГОЛЬНИК, продюсер, композитор, публіцист, поет, драматург

На цю тему:

Like

Олександр Ягольник

продюсер, композитор, публіцист, поет, драматург


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *