Про Джамалу вийде фільм

Національний центр Олександра Довженка випускає у прокат музичний документальний фільм «Джамала.UA» режисерки Ганни Акулевич.

Це фільм-портрет, який відкриває іншу Джамалу: без гриму, світла прожекторів та гри на камеру. Картина піднімає завісу над звичним сценічним і телевізійним образом співачки, дозволяючи побачити живу людину з її характером і принципами, сумнівами і втомою, слабкістю і ніжністю, але таку ж віддану головній справі свого життя – музиці, повідомляє пресова служба Центра Довженка.

Документальний фільм про переможницю минулорічного конкурсу Євробачення дає відповіді відразу на багато запитань, які хвилюють її шанувальників. Що втрачає жінка на шляху до визнання? Що насправді хвилює Джамалу та хто її головний суперник? Чого вартувала для неї перемога на національному відборі до європейського фіналу конкурсу і звідки співачка черпала сили для подальшої боротьби?..

Допрем’єрний показ відбудеться 6 квітня в кінотеатрі «Батерфляй DeLuxe». Представлятиме картину Джамала особисто.

Крім того, днями українська співачка, яка має чимало титулів, отримала ще один. Вона стала переможницею в номінації «Гордість країни» за версією журналу Viva. Про це повідомила головний редактор журналу Іванна Слабошпицька.

«Минулого року співачка тріумфально виступила на Євробаченні у Швеції, подарувавши Україні перше місце та право приймати конкурс 2017 року. Щаслива подія сталася не тільки у творчому, а й в особистому житті артистки – Джамала прийняла пропозицію руки і серця від коханого чоловіка. Саме йому – Бекіру Сулейманову – співачка присвятила свою перемогу на церемонії «Viva! Найкрасивіші-2017», – зазначила Слабошпицька.

На урочистому концерті «Viva! Найкрасивіші-2017» Джамала виконала пісню «Заманили», яку створила разом із музикантами етнохаус-гурту «ДахаБраха».

Підготувала Марина ХОВРАХ

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *