Прем’єра: співачка ANGELA презентує лаунж версію пісні “В оригіналі” (+відео)

Новий трек співачки ANGELA «В оригіналі» про кохання — історія болючого і болісного розлучення з любов’ю. Пісня легка та з настроєм.

Трек «В оригіналі» допомагає людині не тільки вивільнити емоції, але й вийти з процесу горювання з якоюсь важливою та окресленою думкою.

«Я почала думати про те, що справжнє кохання не минає — якщо стосунки закінчилися, значить, це була закоханість, а не кохання. І кожна людина рано, чи пізно знайде свою ідеальну половину.

Мій трек присвячений вічній темі: що робити, коли у любові не щастить. Проблеми у стосунках ми часто не намагаємося якось конструктивно пропрацювати, або хоча б взяти паузу на роздуми. Як правило, ми йдемо по барах, або в загул (особливо хлопці), що лише робить ситуацію гірше. Це ж дуже знайома ситуація, не правда?»,- розповідає артистка.

Локацію для зйомок кліпу вибирали схожу — ми з командою тиждень знімали матеріал. Знімання було не з легких.

«Ми працювали майже цілодобово, але вийшла надзвичайно красива історія! Як на мене, моїм слухачам вона має сподобатися. Відео до пісні обіцяє бути найбільш масштабним та сексуальним у моїй кар’єрі. Кліп «В оригіналі» доступний на музичних каналах та на моєму YouTube каналі.», – ділиться ANGELA.

Катерина ГУК

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *