“Закохалась” – новий ритмічний хіт від ANGELA для всіх, хто скучив за романтичними почуттями

Співачка, королева краси та громадська діячка Angela розпочинає літній сезон подарунком для всіх дівчат та жінок, які хочуть закохатися та провести незабутні вечори у компанії коханих чоловіків.

Поп-зірка продовжує свій хітовий пісенний серіал, який складається з пісень, які відображають реальне життя сучасної жінки з її проблемами та емоціями.
Angela увірвалася до нашого шоу-бізнесу минулого року та завоювала радіо-ефіри з хітами «Твої очі», «Відпусти», «Холодне місто», «Передзвони» та «В оригіналі».

У травні зірка випускає ніжний, чуттєвий та ритмічний хіт — «Закохалась», який створений для всіх, хто скучив за романтикою.
«Весна та літо — кращі сезони року. Саме зараз, не дивлячись ні на що, хочеться дихати на повні груди, гуляти вечірнім містом та кохати… Я писала цей трек з відчуття першої закоханості, це саундтрек до перших тижнів та місяців нового кохання. Трек створений для літніх прогулянок та танців з коханими. Коли ви чуєте цю пісню, то можете згадати власні прогулянки та вечірки літом у компанії того, кого любите», — розповідає артистка.

Пісня ідеально підійде для відпочинку цього літа та може стати хітом у плейлистах. Ця пісня про відчуття кохання, яке виступає порятунком від самотності та стресів сучасного світу, який змінюється кожної секунди. Трек створений для того, щоб слухачі могли відволіктися від буднів та поринути у світ закоханості, коли ти літаєш, ніби в тебе є крила.

«В наші часи поняття любові та закоханості дуже cтерлись. В тому числі і в музиці. Але це не вірно, почуття кохання — може змінювати тебе та світ біля тебе. Тому, ця пісня є покликом віддатися почуттям, жити цим моментом та насолоджуватися», — розповідає Angela.

Катерина ГУК

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *