Пономарьов, Винник і Таюне вразили Україну неймовірним виконанням колядки (+відео)

Українські попспіваки Олександр Пономарьов, Олег Винник і його бек-вокалістка Таюне підкорили мережу неймовірним виконанням однієї з найвідоміших колядок “Добрий вечір тобі, пане господарю”.

Відповідне відео з’явилося на YouTube-каналі Пономарьова 25 грудня — в день, коли християни західного обряду відзначають світле свято Різдва Христового.

Менш ніж за два тижні з моменту публікації воно зібрало вже 250 тисяч переглядів, 11 тисяч вподобань і кілька сотень захопливих коментарів.

Чорно-білий формат кліпу обраний зумисне, аби слухач не відволікався на зовнішні елементи.

Я би таким колядникам всі цукерки, що є в домі, віддала б!”, “Я ще ніколи в житті не чула ТАКОЇ різдвяної пісні, НЕПЕРЕВЕРШЕНО!”, “Це шедевр прекрасних голосів!”, “З перших слів мурашки по шкірі”, “Це найкраще виконання цієї колядки!”, “Божественні голоси!”, “Чудове поєднання фольклору та естрадної манери співу!” — не стримують своїх емоцій українці.

Як розповіла “Фактам ICTV” помічниця Пономарьова, у співака є проєкт “Пономарьов лайф студіо”, де кожна пісня виконується з одного дубля наживо і не піддається жодному коригуванню.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *