Поль Манандіз, якого називають французом з українською душею, готує новий патріотичний альбом «Місія на небі»

У новому творчому проекті «Місія на небі» Поль Манандіз робить акцент в тому числі на українських піснях, які Росія вкрала у нашого народу, нахабно «приписавши» собі авторство. Тому співак говорить, що його місія полягає ще й у тому, щоб за допомогою мистецтва повертати народові ці шедеври.

Про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Українському репортеру».

У цьому альбомі будуть і композиції, присвячені захисникам України, зокрема уславленому оперному співакові Василю Сліпаку, який загинув, обороняючи країну від російських загарбників. Поль Манандіз був особисто знайомий з Василем Сліпаком, називає його великим українцем, який потужно пропагував Україну за кордоном, зокрема у Франції.

«Для мене Василь Сліпак не помер, він – поруч, живе…», – каже Поль. Він присвятив Василю Сліпаку пісню «Вирушали хлопці». Слухаючи цю композицію під час концертів, глядачі у залі піднімаються зі своїх місць, у багатьох – сльози на очах.

У першій частині інтерв’ю «Українському репортеру» Поль Манандіз також розповідає, чому не хоче повертатися до благополучної Франції, де залишив успішну кар’єру, чому українські фронтові окопи йому є ближчими ніж відомі та розкішні музичні сцени Європи і чому біль української матері, яка втратила сина на війні з російськими окупантами, він пропускає крізь своє серце.

Автограф Поля Манандіза “Українському репортеру”: “Творчих удач, перемог на всіх фронтах!”

Поль захищає нашу країну як артист України. Він записав декілька патріотичних альбомів, які є дуже популярними серед народу, воїнів, провів в різних містах країни чимало концертів, зібравши понад сто аншлагів. Тому не випадково про нього кажуть, що він є українцем з французькою душею. Браво, пане Поль!

Світлана Фросевич, Леонід Фросевич

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *