Переможниця “Голосу країни” презентувала кліп про Україну

Олена Луценко, яка перемогла у восьмому сезоні популярного вокального шоу “Голос країни”, випустила свій перший кліп на пісню “Над Україною”.

Відео опубліковано на YouTube-каналі CompMusicLimited.

“У цю роботу було вкладено багато зусиль, не тільки моїх, але і всієї команди, яка мені допомагала. Я люблю Україну і пишаюся нею. Тому, мені б дуже хотілося, щоб ця пісня несла з собою тільки радість, любов і світло”, – розповіла Олена. Зйомки відеоряду проходили в музеї народної архітектури і побуту в Пирогово, Ботанічному саду і в одному з бізнес-центрів Києва.

Нагадаємо, що Олена Луценко на шоу була в команді Сергія Бабкіна. Після перемоги вокалістка отримала почесне звання “Голосу країни”, 3-місячну ротацію на ХітФМ, а також квартиру в ЖК “Щасливий”, – повідомляє lime.apostrophe.

У фіналі за перемогу в шоу також боролися підопічна Джамали Анна Трінчер, вірменська вокалістка Србуї Саргсян з команди Потапа, а також Андрій Рибарчук, наставником якого була Тіна Кароль.

До речі, Анна Трінчер також недавно представила музичну новинку. В україномовній пісні з англійською назвою Love Story юна зірка співає про нещасливе кохання.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *