Марія Яремчук вперше за п’ять років випустила новий трек (+відео)

Українська співачка Марія Яремчук вперше за п’ять років перерви випустила нову композицію.

Артистка представила трек “Щит і меч”. З цим новим матеріалом виконавиця повертається до шоубізнесу після тривалого затишшя. Як розповіла Яяремчук, всі ці п’ять років її відсутності вона працювала над новими піснями.

Композицію “Щит і меч” артистка називає автобіографічною:

“Цій пісні п’ять років. Вона образна та автобіографічна. Втім, слухач може ширше масштабувати смисли, закладені в цій пісні, прочитати її не як особисту історію, а як щось про час, в якому ми живемо. Адже вона про “одну любов на все життя”. Це може бути як любов до себе, чи любов до своєї справи, так і любов до рідної країни”, – прокоментувала Яремчук.

Зазначимо, що вперше після п’ятирічної перерви фани побачили виступ Марії Яремчук у фіналі міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2023”.

Артистка з репером OTOY та співачкою Златою Дзюнькою виконала мешап із легендарних українських композиторських творів.

Як відомо, п’ять років тому Марія Яремчук поставила співочу кар’єру на паузу.

Своє рішення артистка пояснила тим, що у неї є панічний страх перед сценою. Бувало й таке, що команді виконавиці доводилося її силоміць виводити на концертний майданчик.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=iRGjDRUBcxQ&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Ftsn.ua%2F&source_ve_path=Mjg2NjY&feature=emb_logo

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *