Оксана Муха стала учасницею популярного телепроекту «Голос країни» (+відео)

На одне із найпопулярніших вокальних шоу на українському телебаченні «Голос країни» (телеканал «1+1») Оксана Муха пішла із місією – відкрити українцям ім’я і талант легендарної американської співачки українського походження Квітки Цісик.

Для самої Оксани Квітка є «хрещеною мамою» у музиці – саме її голос змалку найбільше зачарував Оксану, а вже в дорослому віці вона стала володаркою Гран-прі І міжнародного фестивалю ім. Квітки Цісик (2011 р.), де її назвали «українською (або другою) Квіткою Цісик».

«Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – так влучно тоді висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду львівську співачку.

Згодом Оксана кілька років поспіль була учасницею масштабного всеукраїнського проекту «Незабутня Квітка», а торік дала у містах та містечках Західної України два десятки сольних концертів-присвят Квітці, якій у 2018-му було б 65…

На «сліпих» прослуховуваннях «Голосу країни-9» Оксана Муха виконала ліричну пісню з репертуару Квітки Цісик «Де ти тепер» – на голос співачки розвернулося два зіркові тренери: Потап і Дан Балан.

У чию команду пішла Муха – дивіться у відео:

Галина ГУЗЬО

Офіційний сайт Оксани Мухи – https://mukha.com.ua/

Facebook – https://www.facebook.com/Oksana.Mukha.Music

Instagram – https://www.instagram.com/mukha_oksana/

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *