Нове відкриття Британії – музикант Stephen Ridley – вперше зіграє концерти у Львові та Києві

12 жовтня 2020 року молодий британський музикант Стівен Рідлі (Stephen Ridley) дасть концерт у Львові – на сцені Львівської опери. Це будуть перші гастролі британця в Україні: окрім міста Лева, він виступить також у Києві – 14 жовтня.

Стівен – автор музики й текстів, віртуозний піаніст та чуттєвий вокаліст, який швидко набирає популярність в онлайні, пачками отримує схвальні відгуки музичних критиків й збирає тисячні зали по всьому світу.

«Багато артистів відмовляються від мрії про велику сцену й повертаються до звичайного життя, часто втрачаючи багаторічну практику, але обираючи стабільність. Стівен Рідлі зробив навпаки: відмовився від багатообіцяючої кар’єри в інвестиційному банкінгу, щоб реалізувати свою мрію стати успішним артистом.

Я бачив виступи Стівена кілька разів, і мене захоплює, як він відчуває пісні. Незалежно від того, виконує він кавер чи власний трек, ви відчуваєте його в самій основі композиції, його живу емоцію, експресивно виражену кожною нотою та словом..” — Danny Williams, London Lifestyle Magazine.

Кілька цікавих фактів про Стівена Рідлі:

– має бездоганну зовнішність й манери британського денді;

– напряму спілкується з фанами в соціальних мережах;

– часто грає вуличні концерти;

– на концертах виконує як власні пісні, так і кавери світових хітів, які в його виконанні отримують нове прочитання;

– восени планує презентувати дебютний альбом.

Список фанів Стівена Рідлі поповнюється з першого перегляду його лайвів. Можете перевірити:

Stephen Ridley – I PUT A SPELL ON YOU – https://www.youtube.com/watch?v=DKguzLCV2NE

Stephen Ridley – Rihanna – We Found Love Cover – https://www.youtube.com/watch?v=zVDRM3pVSH4

За досвідом Біллі Айліш, знаємо, що в сучасному діджитал-світі успіх артиста може розпочатися задовго до виходу першого альбому. Тож не пропустіть нагоду восени наживо почути нове музичне відкриття Британії в Україні. Слухати цього артиста комфортніше у “сидячому” залі, тому організатори події обрали найкращі для цього формату локації в Києві (Жовтневий палац) та Львові (Львівська опера). Прийти на концерт можна всією родиною, музика Рідлі рекомендована кожному.

Під час концерту організатор події гарантує дотриматися всіх офіційних правил та карантинних норм безпеки щодо проведення концертів в Україні цієї осені.

Офіційні ресурси Stephen Ridley:

  • http://stephen-ridley.co.uk
  • www.youtube.com/user/StephenRidleyTV
  • https://www.facebook.com/ste.ridley

Галина ГУЗЬО

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *