“Не тримай” – прем’єра пісні від співачки та блогерки KRISTONKO

Напередодні Дня закоханих співачка вирішила підняти тему нерозділеного кохання і зробити акцент на витривалості та внутрішній силі кожної дівчини.

«Скажу, що пісня «Не тримай» – про нерозділене кохання. Серце дівчини хоче достукатись до серця хлопця, який, можливо,  не помічає та відштовхує її почуття. Попри це, дівчина стоїть на своєму та хоче, щоб він зрозумів, як сильно вона його кохає»,- розповідає KRISTONKO.

Артистка також зізнається, що нову пісню написала сама, але не без допомоги її вірної команди та друзів.

“Почалось все з того, що я створила приспів:« Не тримай, відпусти моє серце». Ця мелодія одразу зайшла мені в голову, і я вирішила зробити з неї цілу пісню. Ми з командою взялись за втілення ідеї разом і в результаті вийшла дуже класна, сучасна, водночас лірична та бітова композиція. Певною мірою, можу назвати її попсовою, але мені здається, що вона буде на слуху абсолютно у всіх»,- коментує блогерка.

Окрім прем’єри пісні, Христонько випустила і відеокліп. Над створенням ідеї співачка працювала сама. У кліпі ви зможете побачити, буденну історію дівчини, яка їдучи у трамваї, задумливо дивиться у вікно, а всередині душі бушує вирій емоцій. Основна мета роботи – передати стан дівчини, почуття, які вона переживає на цю мить.

«Найбільшим моїм критиком та людиною, яка першою слухає всі мої пісні є мій хлопець. Почувши цей трек, він сказав, що йому дуже подобається. Це щось нове і круте та що в цій пісні дуже класні баси. Також, це моя команда друзів  та мої найрідніші люди – батьки»,- ділиться з нами артистка.

Сподіваємося, що слухачі оцінять пісню співачки і вона стане молодіжним хітом.

Катерина ГУК

Послухати ліричну пісню «Не тримай» можна тут:

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *