Російський кліп про морську піхоту “порве” пісня про українську морську піхоту

В соціальних мережах поширюють кліп “Пробудження” про російських морських піхотинців, які хочуть “очистити Росію від хунти”. Речниця СБУ Олена Гітлянська написала на своїй сторінці у Фейсбуці, що путінські вояки “спалилися” цим твором.

Якщо подивитися цей кліп, то й справді: на перший погляд, виступ — антикремлівський. “Браві” вояки самі себе розвінчують, коли співають, що “земля чужая не терпит нас». Вони незадоволені, що знову – “очередная командировка, где нас (морську піхоту. – Ред.) хоронит в себе Донбас”, що це “позорно”… “За что воюем за что деремся?» – запитують самі себе окупанти. І передають свій страх: “Враг рвет нам глотки за свой Донбас…»

Будемо й надалі “рвать глотки» усіляким зайдам та найманцям. Бо українські Збройні Сили мають свою морську піхоту, вишколену й хоробру.

На противагу таким російським кліпам українському телебаченню й радіостанціям варто демонструвати відеосюжет про нашу морську піхоту — чудовий кліп у виконанні відомого актора Дмитра Лінартовича. Дмитро сам написав слова пісні. І там, між іншим, є такі слова: “…Загарбника рвемо на шматки”, “Спритність нам в поміч — і ворог тікає врозтіч”.

Отже, недаремно рашистські солдати скиглять, що “враг рвет нам глотки за свой Донбас…».

Не так давно Дмитро Лінартович побував в редакції “Українського репортера”, співав під гітару свої пісні, розповідав про життя-буття, кіномистецтво і, звичайно, про свою службу у війську. Він записав чимало воєнних пісень…

За кілька хвилин – виступ Дмитра Лінартовича перед журналістами “Українського репортера”

В альбомі “Мобілізація” є пісні “Сапер”, “Морський піхотинець”, “Медсестра”, є образ матері в пісні “Ой люлі, ой люлі”. “Стоїмо на своїй землі” – пісня про прикордонників. Є багато ситуативних пісень, коли я зустрічався, спілкувався з воїнами. Кожну історію пропускав крізь себе, – говорить Лінартович.

Кліп “Морський піхотинець” дивитися ТУТ
Інтерв’ю з Дмитром Лінартовичем читайте ТУТ

Леонід ФРОСЕВИЧ
Фото Ігоря ІВАРОВСЬКОГО

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *