Брати Капранови презентували книжку про Майдан

Вчора, 6 вересня, письменники-близнюки презентували у Полтаві свою книжку “Майдан: таємні файли”. Видання є документальним, основний метод  написання – журналістське розслідування. Автори складають пазли зі свідчень людей, які безпосередньо були на Майдані, стояли на сцені і за лаштунками, були в самообороні, надавали медичну допомогу пораненим, брали участь у переговорах із силами Януковича, з Євросоюзом, зі свідчень кримських татар та жителів інших міст і регіонів – передає полтавське видання “Лтава”.

Брати-письменники   розпитали багатьох, хто був на Майдані у критичні моменти, і зрозуміли для себе, що все вирішувалося не в Києві, а на місцях. От коли почали брати ОДА,  тоді Янукович зрозумів, що йому капець. Коли запалали і Черкаси, і Полтава, і Чернігів, і Львів…  Бо, в принципі, від Львова такого всі очікували, а від Полтави не очікували…

Ця книжка – документальна, основний метод – журналістське розслідування, кожен факт, викладений на її сторінках, письменники піддавали перехресній перевірці.

За жанром, жартують брати, це документальний фільм, тільки на папері. Видання сповнене доволі гострих і контроверзійних тверджень. Однак письменники дотримувалися усіх журналістських стандартів, тож факти відокремлено від коментарів.

Попри теми смерті, корупції, книжка вийшла доволі оптимістичною, твердять брати. Вони переконалися, що Революцію робили не американські агенти чи окремі політичні сили, а увесь народ, а значить, це наша спільна перемога. Є в книзі й окремий розділ, присвячений різним кумедним історіям і випадкам. А ще – в кінці залишено кілька вільних сторінок, щоб кожен міг вписати своє свідчення, свою історію того, де він був під час Майдану і що зробив для своєї країни, аби залишити пам’ять нащадкам, майбутнім історикам.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *