Ukrainian Fashion Week вперше відбудеться у Запоріжжі

Довгоочікувана подія з Fashion-індустрії відбудеться в рамках чергового Rumbambar design-market, який пройде вже 18-19 серпня на базі ТРЦ Аврора.

Організатори повідомляють, що на майданчику свої колекції презентують близько десятка дизайнерів із Запоріжжя, Харкова і Одеси. Про це стало відомо сьогодні, 31 липня, в ході прес-конференції Агентства регіонального розвитку в Запорізькому туристичному центрі, – передає Перший Запорізький.

Організатори Rumbambar обіцяють також в рамках серпневого фестивалю провести крафтового базарчик і організувати лекторій від дизайнерів і стилістів.

Фестивальний туризм зараз дуже розвинений в Європі. Я думаю, що цей проект буде вишуканим і допоможе нам залучити нових гостей. Також ми раді співпрацювати з молодими дизайнерами, які пропонують бюджетні та цікаві бренди, – розповіла директор Запорізького туристичного центру Тетяна Йорж.
Директор модельного агентства Fashion Angels Анна Сущенко зазначила, що заходи подібного рівня підкреслюють культуру міста. У багатьох регіональних центрах успішно проходять модні покази і виставки дизайнерів, а в Запоріжжі є певні проблеми з вибором одягу і взуття.

Будуть представлені модні покази з запророжскімі і харківськими дизайнерами.

Це буде наш перший досвід. Ми будемо докладати максимум зусиль, щоб не соромно було показати ці роботи на Ukrainian Fashion Week. Основна наша мета – це презентувати колекції наших молодих запорізьких дизайнерів. Ми розраховуємо, що майданчик допоможе залучити швачок, стилістів і блогерів. Нам важливо, щоб локальні виробники змогли заявити про себе і ми почали розвивати fashion напрямок, – розповіла організатор проекту Rumbambar design-market Ірина Андрєєва.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *