“Лейтенант Доронін” боронить Україну на передовій від путінських загарбників

Відомий українсько-російський актор Анатолій Пашинін бере участь у бойових діях на Донбасі на боці української армії. Про це повідомив журналіст телеканалу “1 + 1” Андрій Цаплієнко.

“Не думав, що зустрічатиму День Незалежності в компанії людини з ворожих окопів)))
Але “старлей Доронін” – за нас! Зірка російського кіно, герой культового серіалу “Грозові ворота” і вже місяць, як боєць 8-го батальйону Української доброврольчої армії Анатолій Пашинін зустрічає свято з побратимами на передовій. Де кулі, кров та героїзм справжні. І свято Незалежності має справжній, неповторний смак. Будьмо, брати і сестри!” – написав Цаплієнко у Фейсбуку.

Анатолій Пашинін народився у 1978 році в місті Світловодськ на Кіровоградщині. Після закінчення Запорізького індустріального інституту переїхав до Москви, де вступив до ВТУ ім. Щепкіна. Він прославився ролями в таких серіалах і фільмах, як “Левова частка”, “Провінціали”, “Інструктор”, “Ундіна”, “Вогнеборці”.

У 2006 році Пашинін зіграв роль військового – старшого лейтенанта Дороніна – у серіалі “Грозові ворота” про російських десантників у Чечні. Також Пашинін знявся у таких стрічках, як “Ми з майбутнього”, “Відданий друг”, “Ґудзик”, “Будинок з сюрпризом”, «Шукачі пригод» тощо.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *