Гімн любові до України створив до Дня Незалежності Tabakov (+відео)

«Я закоханий палко, без міри, / У небачену вроду твою. / Все, що в серці натхненне і щире, / Я тобі віддаю», – ці слова видатного українського поета Василя Симоненка надихнули співака та композитора, переможця телепроектів «Шанс» і «Голос крани» Павла Табакова (сценічне ім’я – Tabakov) на написання гімну любові до рідної землі. До запису патріотичної пісні і зйомок кліпу на неї виконавець задіяв два десятки дітей – юних артистів Творчої школи Павла Табакова, яка вже понад два роки успішно працює у Львові.

Прем’єру пісні-гімну і зворушливого відео «Україно моя» присвятили Дню Незалежності України.

ВІДЕО:

– Муза нашепотіла мені не тільки музику, – зізнається Tabakov. – Речитативна частина тривалий час була відкладена у стіл: усвідомлення, що ти доповнив класика, усе відтягувало прем’єру пісні. Змінити рішення мене переконала 9-річна донька Анастасія. Вона цілими днями наспівувала приспів «Україно моя», просила заспівати разом із нею – аж поки не вивчила всю пісню. Так гімн любові до нашої країни спершу став трендом у родині Табакових, а потім і у всій Творчій школі. А тепер, сподіваюся, і слухачі полюблять та співатимуть його.

Найменшому артисту на знімальному майданчику відео «Україна моя» – лише 10 місяців. Задіявши у творчий процес дітей, Tabakov підкреслив головну ідею роботи: «Діти – майбутнє України». Мрії, захоплення, відданість справі і країні, любов до неї здатні творити дива. У кліпі до Дня Незалежності України взяли також участь відомі українські митці та представники різних професій: військовослужбовець, працівниця національної поліції, лікар, пожежник, боксер, кухар… Усі ці реальні українці не тільки люблять Україну, а й роблять усе задля її процвітання – кожен на своєму місці. Це люди, чиї дитячі захоплення стали справою всього їхнього життя.

– Колись, у віці чотирьох років на концерті я почув ліру, – розповідає майстер-лірник, музикант Гордій Старух. – Магія звуку тоді настільки захопила мене, що у дорослому віці я не тільки почав грати на цьому стародавньому музичному інструменті, а й зайнявся виготовленням лір – щоб ми не втратили цієї традиції.

Дарія Альошкіна, скульптор за освітою, завдяки своїм дітям згадала про дитяче хобі – і зробила мистецтво витинанок модним в Україні та світі. Художниця Роксоляна Прийма-Таміола почала малювати раніше, ніж говорити, а у 13 років відбулася її перша персональна виставка в музеї – тепер мисткиню з України знає увесь світ. Серед фанатів своєї справи – також шеф-кухар ресторації «Бачевських» Олександр Чернишенко, начальник відділу ювенальної превенції Львівської області Ольга Ковальчук, майстер спорту України з боксу Василь Карташов, рятувальники Головного управління надзвичайних ситуацій, лікарі Лікарні швидкої допомоги, воїни Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного та мільйони інших українців.

«Все, що в серці добре й щире, віддаю лише тобі, наша рідна Україно, вірні діти ми твої» – щиро і з любов’ю співають діти. Так формується віра у щасливе майбутнє України.

Галина ГУЗЬО

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *