Гройсман виділяє півмільярда гривень на кіно

В Україні не шкодуватимуть грошей на створення кінострічок. Кабінет Міністрів України закладає в проекті державного бюджету на 2018 рік не менше півмільярда на проекти розвитку вітчизняного кінематографа.

«У 2018 році ми передбачаємо 500 мільйонів гривень. Це ті кошти, які ми направляємо на підтримку. Але нам, якщо робити, то треба робити добре. Полуміри тут не працюють, – сказав керівник уряду. – Потрібні не тільки кошти. Потрібно запустити систему – законодавчо створити повноцінну систему (розвитку кінематографа) і врегулювати проблеми, які створюють бар’єри такого розвитку».

«Чого я хотів би добитися? Більшої прозорості процесу (використання ресурсів), для мене важливо, аби весь процес був прозорим, конкурентним і ефективним. Це підсилить нашу позицію, – сказав Володимир Гройсман. – Я підтримую розвиток кінематографа. І, думаю, ми знайдемо повне порозуміння (в процесі підготовки проекту держбюджету-2018 до другого читання) і визначимо (необхідну) підтримку, аби ми зробили більш серйозний прорив. Для цього є все. Ми можемо стати країною, яка є впливовою і знаковою на мапі світового кінематографа».

Про кіно “Український репортер” розповідав ТУТ

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *