Дженніфер Еністон підписала унікальний контракт з Netflix

Кілька місяців тому весь світ дізнався про розлучення Еністон. Але, схоже, актриса і не думала впадати у відчай, а, навпаки, ще активніше зайнялася власною кар’єрою, щоб очолити топ-рейтинги найуспішніших зірок Голлівуду.

З тих пір, як завершився культовий серіал «Друзі», ми звикли бачити Еністон на великих екранах і, як правило, в комедійному амплуа. Але в 2014 році актриса поставила перед собою завдання – зламати цей стереотип, погодившись на зйомки в драмі «Торт».

Черговий захід у цьому напрямку – контракт з найпопулярнішим стрімінговим сервісом Netflix, який планує створити разом з Еністон по-справжньому революційну і соціальну картину.

Відомо, що Дженніфер приміряє на себе роль першої жінки-президента США. І, крім цього, за сценарієм у її героїні буде дружина, яку зіграє письменниця Тіг Нотаря. Робоча назва картини – «Перші Леді», а слоган: «За кожною сильною жінкою … стоїть ще одна сильна жінка».

Крім контракту з Netflix, Еністон знімається в новій комедії з Адамом Сендлером і працює над проектом для Apple разом з Різ Уізерспун. Так що, у шанувальників, схоже, з’явилося відразу кілька приводів для радості і гордості за улюблену зірку.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *