Девід Гілмор виставить на аукціон 120 гітар із власної колекції

Колишній вокаліст легендарного гурту Pink Floyd Девід Гілмор вирішив виставити на благодійний аукціон 120 гітар зі своєї колекції.

Про це повідомляє prm.ua, з посиланням на Rolling Stonе.

Серед представлених інструментів переважно різні моделі Fender, у тому числі Telecasters, Stratocasters, Broadcasters і Esquires.

Також на аукціон виставлено гітару Black Stratocaster 1969 року, на якій музикант грав під час запису альбомів The Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here, Animals, The Wall.

“Це дуже гарні гітари, і вони дарували мені музичні твори протягом багатьох років, але настав час рухатися далі. Гітари створено для гри, і я хочу, щоб вони потрапили в хороші руки і дарували музику новим власникам. Хоча мені буде страшно дивитися, як вони продаються, і не виключено, що відслідкую парочку і викуплю”, – зазначив Девід Гілмор.

Усі доходи від торгів підуть на благодійність.

“Акціон дасть можливість надати допомогу там, де вона дійсно необхідна, і через мій благодійний фонд зробити щось хороше в цьому світі”, – додав музикант.

Перед продажем буде організовано виставку колекції гітар. У березні інструменти можна буде побачити в Лондоні, у травні – в Лос-Анджелесі, а сам аукціон відбудеться в Нью-Йорку 14-19 червня.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *