Cестри Чабан – лауреати премії імені Миколи Гоголя

Відомі українські співачки Інна й Тетяна Чабан стали лауреатами Міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя «Тріумф» – за значну творчу діяльність.

Почесну нагороду вручив Сергій Дзюба, редактор газети «Чернігівщина: новини і оголошення», президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України, яка нині об’єднує письменників, перекладачів і науковців із 55 держав.

«Дует авторської пісні Інна та Тетяна Чабан – це гордість Чернігівщини і України, яскраві творчі особистості, – наголосив Сергій Дзюба. – Природа щедро наділила їх вродою, розумом і талантом. Тож на кожному виступі Інни і Тані – завжди аншлаги. Ми зачаровані їхнім неповторним співом, любов’ю, ніжністю, добротою, глибоким патріотизмом і шляхетністю. У проникливих піснях прекрасних українок – душа нашого народу. І недаремно легендарний наш поет, автор популярних пісень Андрій Демиденко назвав їх справжніми народними артистками України. Адже сьогодні сестри Інна та Тетяна Чабан – безперечно, візитівка Придесення».

Нагородження відбувалося урочисто – на святкуванні ювілею творчого дуету. Причому на таку вишукану імпрезу завітали і близькі люди Інни і Тані – їхня матуся, чоловіки – генеральний директор обласної лікарні Андрій Жиденко (ведучий цього свята) і знаний лікар-офтальмолог Ігор Лютницький (він теж красиво співає, грає на гітарі, пише вірші та пісні); зібралися поети, народні майстри, музиканти, перекладачі, гумористи, художники, мистецтвознавці, науковці та журналісти з Клубу творчої інтелігенції «Оберіг – Чернігів», який свого часу створила і десятки років очолювала Алла Матюшенко, котра теж прийшла привітати чарівних ювілярок.

Після феєричного, душевного, святкового виступу Інни і Тетяни Чабан, які блискуче виконували свої відомі та нові пісні, гості також приготували власні творчі сюрпризи-вітання: із задоволенням читали вірші, співали, грали на гітарі та роялі, пристрасно танцювали, спілкувалися до пізнього вечора.

Сергій КВІТНИЦЬКИЙ

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *