Анастасія Приходько готує меню під Рік Півня
Напередодні Нового року “Український репортер” зустрівся з відомою співачкою Анастасією ПРИХОДЬКО
– У мене різні думки щодо 2017 року, – розповідає Анастасія. – Він, думаю, буде надто складним: в історичному плані, політичному, геополітичному… Я, звичайно, не буду тішитися тим, що в Росії закінчаться ресурси, але якщо зібрати докупи усі чинники – вибори у європейських країнах, інавгурація Трампа, вибори в Росії у 2018-му — то, мабуть, “проявиться” якийсь малюнок.
Розумію, що ми повинні йти у наступ (як це не боляче казати). Ми не можемо просто так віддавати своїх синів, чоловіків, братів туди, на війну… Вони стоять на бойових позиціях, тримають їх… і нічого не можуть зробити. А ми тільки й чуємо із фронтових зведень: є “двохсоті”, “трьохсоті”… Чому так? Наші воїни бачать, як ворог направляє на передову нові артилерійські установки, сучасну зброю. А що ми? Ну, так не воюють.
Іноді розмірковую: поставимо себе на місце того чи іншого політика й подумаємо… Йдемо в наступ? Лунає аргумент: мовляв, в такому разі Росія усією своєю військовою армадою “зайде” в Україну. Стривайте, чому ми повинні бути в такому жахливому підвішеному стані як Придністров’я? Ні, такий статус — не для України! Ми — велика держава, одна із найбільших у Європі.
Ніякого українського “придністров’я”! Без жодного пострілу Крим віддали. Як це так? Не розумію такого, навіть якщо міняюся з політиками “місцями”. Та й гадки не маю, що вони мали на думці, коли мова йшла про долю держави. Зробити нас буферною зоною? Дуже нерозумно. Такі родючі землі робити буфером? Навіщо, навіщо?
Ми ж годуємо пів Європи! Невже цього не розуміють політики? Одні питання. А хочеться і відповідей. Вважаю, що 2017 рік буде складним і вирішальним.
– Як плануєте зустріти Новий рік, Різдво?
– Звичайно, буду зустрічати удома, з дітьми. Для мене це завжди було головним. Сім’я — на першому місці: чоловік, діти, рідні та близькі. Запрошували поїхати в Карпати, але ж синочок ще маленький. До мене приїжджає найкраща подруга — хрещена мати моїх дітей, тому в мене буде сімейне свято.
Є про що поговорити, поспілкуватися. Може, заїду ще до своєї мами, привітаю. Щодо святкових страв то цьогоріч хочеться бути принциповою в цьому плані — як написано, так і треба зробити.
Бо ж Рік вогняного півня! Прочитала цікаву статтю — якщо хочеш задобрити півня, то не можна, щоб на столі були курятина, яйця (тому олів’є, холодця не буде). А буде таке собі виключне меню, підлаштоване під Рік півня. Отож дотримуємося традицій, як правильно зустрічати Новий рік. Готуємо сімейне свято.
Розмову вів Леонід ФРОСЕВИЧ