Американські музиканти гастролювали містами України

Українські шанувальники різних жанрів американської музики довго згадуватимуть надзвичайні виступи музикантів із США, які цієї весни у рамках програми “Американська музика за кордоном” гастролювали містами України.

Меломани мали змогу насолодитися різноманітними музичними жанрами у виконанні американського фолк-гурту із Бостону, (штат Массачусетс), “Лора Кортезі і Данс Кардз”, тріо Сета Глієра, яке представляє американську традицію авторської музики та іншими. З безкоштовними концертами музиканти побували в Києві, Одесі, Миколайові, Херсоні, Мелітополі та Бердянську. Вони також провели майстер-класи та презентації американської музики.

У суботу, 28 квітня тріо Сета Глієра завершить свої українські гастролі виступом на новому фестивалі у Запоріжжі “JAZZY”

Нагадаємо, що Програма “Американська музика за кордоном” була започаткована Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США в партнерстві з організацією “Американські голоси”.

Вона представляє широкий спектр американських музичних жанрів і стилів у всьому світі. Тільки протягом 2016–2017 років музиканти виступали в 43-х країнах. У своїй діяльності “Американська музика за кордоном” спирається на історичну спадщину програм “Посли джазу” і “Дорога ритму”, які об’єднували людей за допомогою музики з 1950-х років.

Українські шанувальники різних жанрів американської музики досі згадують чудові виступи виконавців із США на початку двохтисячних – Ambassadors Jazz Trio в 2001 році, квартету Адама Кліппла в 2003 році, квартету Марлона Джордана в 2005 році, квартету Раяна Кохана в 2009 році, груп “Tumbling Bones” і “Лора Кортезе і Денс Кардз” у 2017 році.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *