Залізничники меткомбінату “АрселорМіттал Кривий Ріг” припинили страйк

Після чотириденного страйку, залізничники металургійного комбінату “АрселлорМіттал Кривий Ріг” вийшли на роботу. Як повідомляє прес-служба підприємства, у неділю, 20 травня, третя зміна залізничників приступила до роботи, у ніч з неділі на понеділок вийшла перша, а з сьогоднішнього ранку працює друга (всього чотири зміни).

Наразі цех з експлуатації залізничного транспорту ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” працює стабільно, на лінії задіяно 82 тепловози (усі – власні). Підприємство готується до поступового відновлення повного металургійного циклу та роботи всіх агрегатів.

“Не зважаючи на тяжке фінансове положення, спричинене різким зниженням обсягів виробництва, менеджмент ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” робить усе можливе, щоб забезпечити соціальний захист своїх працівників, не допустити зриву виплати зарплати за травень. Керівництво компанії ухвалило рішення про своєчасну виплату 22 травня авансу в повному обсязі з урахуванням підвищення зарплати, про яке було оголошено раніше. Нагадаємо, з 1 травня 2018 року оклади працівників підприємства були підвищені від 5% до 20%.

Однак в поточних обставинах компанія змушена призупинити реалізацію ряду своїх соціальних проектів. Зз 21 травня тимчасово заморожено проект “Путівка до відпустки”, який дозволяв працівникам обирати путівку для відпочинку за допомогою турагентства та отримувати від підприємства часткову компенсацію її вартості. Також призупинені виплати матеріальної допомоги працівникам і робота власного санаторію-профілакторію “Джерело”.

При цьому поки продовжують працювати власні дитячі оздоровчі табори “Парус” і “Буревісник”, пансіонати “Азов” і «Червоні вітрила», безкоштовні для працівників бази відпочинку підприємства. Також зберігаються пільгові ціни на харчування в їдальнях і буфетах, забезпечення медичного страхування. Подальше фінансування соціальних об’єктів і надання пільг залежить від ситуації, яка складатиметься на підприємстві”, – повідомляє ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”.

Як повідомляв “Український репортер”, 17 травня на “АрселорМіттал Кривий Ріг” почали страйк залізничники, вимагаючи створити їм належні умови праці та підвищити заробітну плату. На сайті Конфедерації вільних профспілок інформували, що пізніше до залізничників приєдналися сталевари мартенівського і конверторного цехів.

“ArcelorMittal Кривий Ріг” (спочатку Криворізький металургійний завод імені В. І. Леніна, потім до до 2005 року – “Криворіжсталь”, у 2005-2007 роках – “Міттал Стіл Кривий Ріг”) є найбільшим підприємством гірничо-металургійного комплексу України і найбільшим виробником сталевого прокату.

Спеціалізується на виробництві довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки із звичайних і низьколегованих марок сталі, також виробляє агломерат, концентрат, кокс, чавун, сталь, сортовий і фасонний прокат.

У 2016 році підприємство виробило 6,1 млн тонн чавуну, 7 млн. тонн еквівалентної сталі і 5,5 млн тонн прокату.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *