Найбільший контракт в українському АПК – саудівці купили агрохолдинг «Мрія» (+відео)

Компанія SALIC, яка належить суверенному фондові Саудівської Аравії, придбала агрохолдинг «Мрія» – одне з найбільших сільгосппідприємств України.

Як зазначають у холдингу, договір купівлі-продажу сільськогосподарських активів групи «Мрія» включає «всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що володіють правом оренди земельного банку. Сума та умови угоди не розголошуються».

Завершення угоди стане можливим після дозволу Антимонопольного комітету та виконання інших типових для таких транзакцій умов. Надалі «Мрія» продовжить свою операційну діяльність в Україні разом з дочірньою компанією SALIC – Continental Farmers Group (CFG).

Як повідомляється на сайті «Мрії», її земельний банк становить 165 тис. га в шести західних областях, потужність елеваторів і зерносховищ – 380 тис. т.

«Найбільшим контрактом у сільськогосподарському секторі за всю історію незалежної України»  назвав цю угоду Петро Порошенко.

При цьому він зауважив у Фейсбуку, що цей контракт не означає купівлю української землі. «Він означає купівлю українських активів, підвищення рівня інвестицій в агрокомплекс і підвищення рівня технологій, які будуть сприяти підвищенню врожайності, експорту, створенню нових робочих місць», – переконаний президент.

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/1637320063056425/

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *