Як усіх нас зробили співучасниками фінансування російської окупації

Пригадайте, нам багато розповідали: щоб бути незалежними від вугілля з ОРДЛО, треба підняти ціни до світового рівня, і тоді ми зможемо купувати вугілля на світовому ринку, а не з окупованих територій.

Стрімке зростання цін на комунальні послуги мало стати ціною енергетичної незалежності.

Зараз блокада торгівлі з окупованими територіями показала, що ніхто і не збирався відмовлятися ні від вугілля з копанок ОРДЛО (окремі райони Донецької та Луганської областей. – Ред.), ні від інших товарів, купівлею яких ми фактично фінансуємо окупацію.

Торгівля з окупантом є аморальною за визначенням, але до цієї ситуації навіть не можна застосовувати категорії моралі.

Тому що ми з вами – кожен з нас! – сплачуючи рахунки за опалення та енергію, здешевлюємо окупанту утримання окупованих територій. Бо, зрештою, ми самі оплачуємо купівлю вугілля з ОРДЛО!

Влада зробила кожного українця співучасником торгівлі з окупантом. А окупант – дозволив окупованому населенню сплачувати в рази менше за тепло та енергію.

Парламент має ухвалити законопроект «Про тимчасово окуповану територію України», який визнає Росію окупантом та заборонить торгівлю з окупованими територіями.

Бо інакше ми з вами й надалі будемо оплачувати «щасливе» життя «народних республік».

Дивіться інфографіку-порівняння середніх цін на тарифи за тепло та електроенергію в Україні та на окупованих територіях.

Для жителів ДНР–ЛНР тарифи нижчі в 2–6 разів!!!

Вікторія ВОЙЦІЦЬКА, народний депутат України

Зі сторінки www.facebook.com/viktoriya.voytsitska
Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *