“Укртелеком” припиняє роботу в “ДНР”. Без зв’язку та інтернету – 200 тисяч людей

З 1 березня 2017 року ПАТ “Укртелеком” припиняє надавати послуги на непідконтрольній частині Донецької області. Причина – втручання у роботу мережі та захоплення офісу озброєними особами.

Про це йдеться у повідомленні компанії СКМ Ріната Ахметова, до складу якої входить “Укртелеком” – найбільший національний оператор стаціонарного телефонного зв’язку.

“Оператор втратив технічну можливість централізовано керувати обладнанням на непідконтрольній території Донецької області і, відповідно, локальний фрагмент мережі оперативно відключено від загальнонаціональної мережі. Припинено надання послуг телефонного зв’язку та доступу до мережі інтернет для майже 200 тисяч осіб”, – сказано у заяві СКМ.

Нагадаємо, що з 1 березня підприємства, які знаходяться під українською юрисдикцією і розташовані на тимчасово окупованій території Донбасу, переходять під “зовнішнє управління” “ДНР” і “ЛНР.

“На підприємствах з українською юрисдикцією в “ЛДНР” з нуля годин 1 березня вводиться “зовнішнє державне управління”. Податки надходитимуть до бюджету “республік”, – заявляють терористи.

Слово “націоналізація” не фігурує, оскільки “зовнішні адміністрації” введені формально без зміни власника.

Керувати захопленими активами і в “ЛНР”, і в “ДНР” буде ЗАТ “Внешторгсервис”.

Сьогодні поводир донецьких терористів Олександр Захарченко повідомив, що під зовнішнє управління в ОРЛДО перейшли майже 40 підприємств української юрисдикції.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *